KANCELARIA PRAWA GOSPODARCZEGO 

JUSTICE sp. z o.o.

DORADZAMY JUŻ OD 2016 R.

O NAS

Od 2016 z powodzeniem zajmujmy się doradztwem prawnym i księgowością w sektorze gospodarczym oraz prywatnym, a także przygotowywaniem wszelkiego rodzaju umów, oraz doradztwem w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, administracyjnego, karnego i wykroczeń. Specjalizujemy się również we wspieraniu procesów budowlanych na każdym etapie.

Nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją Twojego sukcesu.

Działamy w sektorach:

01.

Prawo Cywilne

Zajmujemy się rozwiązywaniem problemów w niniejszej gałęzi prawa obejmującej zespół norm prawnych regulujących stosunki między podmiotami prawa prywatnego, stanowiąca zarazem trzon prawa prywatnego poprzez udzielanie porad, konstruowanie pism i wniosków, a także poprzez reprezentację naszych klientów.

02.

Prawo Karne i Wykroczeń

Pomagamy naszym klientom zrozumieć problematykę prawa normującego kwestie odpowiedzialności karnej za czyny zabronione pod groźbą kary kryminalnej, formułujemy wnioski o ściganie, zawiadomienia o popełnieniu przestępstw, wszelkiego rodzaju wnioski procesowe oraz występujemy w imieniu naszych klientów.

03.

Prawo Budowlane

Specjalizujemy się w problematyce prawa Budowlanego oraz w rozwiązywaniu problemów w procesie Budowlanym na każdym etapie realizacji Inwestycji, od problematyki związanej z administracyjnymi pozwoleniami i decyzjami poprzez relacje między podmiotami występującymi w procesie budowlanym.

04.

Prawo Gospodarcze

Stosunki prawne i problematyka procesu gospodarczego nie jest nam obca. Planujesz zarejestrować spółkę, chcesz wprowadzić w niej zmiany? nic prostrzego, zajmiemy się całym procesem. Poza powyższym zajmujemy się kompleksowo wszystkimi problemami prawnymi i administracyjnymi związanymi z prowadzeniem Biznesu. Wnioski procesowe, ugody, wezwania, Pozwy, mediacje, postępowania to nasza specjalność.

 
LOGO2.png

05.

Księgowość

Nasza kancelaria specjalizuje się również w szeroko rozumianej Księgowości i rachunkowości firm jednoosobowych, spółek kapitałowych, oraz spółek osobowych. Poza rozliczeniami i przekazywaniem informacji do odpowiednich urzędów, reprezentujemy również klientów w kontaktach z jednostkami administracji publicznej.

badge-2021-500x500-raw.png

06.

Prawo Rodzinne

Posiadamy duże doświadczenie w prawie rodzinnym, wszelkie spory i problemy w tej kwestii śmiało możesz nam polecić.

07.

Umowy

Wszelkie umowy cywilne, gospodarcze to nasza specjalność, chętnie przygotujemy lub przeanalizujemy dla Ciebie oraz twojej firmy odpowiedni dokument.

08.

Pisma, Wnioski

Potrzebujesz wniosku lub pisma procesowego lub nieprocesowego? Nic prostrzego wystarczy kontakt z nami, a nasz specjalista przygotuje je dla Ciebie lub twojej Firmy.

Iuris prudentia est divinarum

atque humanarum rerum notitia,

iusti atque iniusti scientia

Biegłość w prawie to znajomość rzeczy boskich i ludzkich oraz wiedza o tym, co sprawiedliwe i niesprawiedliwe